Jdi na obsah Jdi na menu
 


Největčí podvod 20-tého století - Přistání američanů na měsíci.

8. 12. 2008

Jedná se ovšem o tak samozřejmý nesmysl, že jenom skutečně naivní a k poslušnosti vládou "vytrénovaný" občan může něčemu takovému uvěřit. Stačí se jenom podívat jak vypadal stav techniky v 50-tých letch v době, kdy měli údajně američané na měsíci přistát. Dokonce ani armáda ani NASA v té době neměla nemohla mít k dispozici tak výkonnou počítačovou techniku, jakou dnes disponují naše domácí počítače - a logicky - s takovou technikou by let a natož přistání a vůbec samotná navigace tak složitého zařízení do takové vzdálenosti nebyla možná.

Důkazy o tom, že takzvané "přistání" na měsíci je kompletně padělané v nějakém filmovém Hollywoodském filmovém studiu a že je to jenom obyčejné divadelní představení pro poslušné "krysy", které chtěly vlády US a Sovětského svazu držet v domění, že na měsíci přistáli. Důkazy, že tomu tak nebylo přináší mnoho odborných rozborů fotografií z údajně "měsíce", na kterých je jasně vidět, že byly pořízeny ve studiu.

S rozšířením světové sítě Internetu v posledních letech se ale na světlo dostávají i dříve pečlivě utajované materiály, které neměly nikdy spatřit světlo světa. Mně se například podařilo na jednom světovém webovém serweru, specializovaném na uchovávání audiovizuálních materiálů nalézt úžasný kousek filmu, který konečně jasně dokazuje i těm nejvíce nevěřícím a pochybovačným zabedněncům, že celý projekt "Apollo" byl jenom podvod. Pravděpodobně ho na zmíněný webový serwer umístin některý z bývalých pracovníků NASA, který se na přípravě celého podvodu podílel. Je pravděpodobné, že si tento kousek filmu uschoval jako důkaz pro budoucí generace, aby mohl podat důkaz o tom, že celé přistání na "měsíci" je skutečně jenom pdovod. Nechce se mi ani domýšlet, jakému nebezpečí se dotyčný vystavoval, kdyby bylo toto odhaleno. Jsem si jist, že vláda Ameriky by ho zcela jistě nechala odstranit. Je opravdu od tohoto člověka odvážné, že byť až nyní po mnoha letech, se rozhodl tento materiál uveřejnit. Pravděpodobně se jedná již o velice starého člověka, který chtěl ještě před smrtí nevzít si svoje tajemství do hrobu.

A zde je tento filmový záznam. Vidíme na něm nepovedený záběr z natáčení údajného "přistání" "na měsíci", při kterém se uvolnilo stropní světlo a spadlo do záběru. Jedná se konečně o dostačující důkaz i pro ty největší skeptiky?

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Excelentní prožitek z rybaření s aktivátorem návnady Dynamite

(Nadin-Kloosterman, 6. 7. 2018 11:02)

Zpráva odkazovala na prodejní stránku, kde visí fotky rozesmátých rybářů, kteří drží v rukách gigantické sumce, kapry a jiné šupináče. “Nikdy nedosáhnete takovýchto úlovků, pokud nepoužijete jedinečný aktivátor FISH XXL,” tvrdí reklama. Britský vědec Andy Moore údajně pro televizní stanici BBC řekl: “Vynalezli jsme směs syntetických feromonů, které v rybách vyvolávají neskutečnou žravost. https://rybydynamit.com/ Kukuřice Meleg – Dynamite baits. Je vůbec možné něco testovat na kukuřici? Určitě! Protože není kukuřice jako kukuřice. Ze začátku se vrátím trochu zpět. Kdysi pro mě obyčejná vařená kukuřice byla návnadou a nástrahou no. 1. Nachytal jsem na ní stovky kaprů, včetně několika z těch větších, jaké jsem kdy chytil.

Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

(LatonyaMef, 27. 3. 2018 1:10)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

:)))

(goblins, 16. 3. 2017 16:59)

Už nadpis vysvětluje to že to psal nejaký idiot a to bych s jeho češtinou mohl pokračovat dál

:)))

(Ja, 18. 1. 2016 11:35)

Dokaz o tom ze clovek bol na mesiaci bol jednoduchy. Misie Apollo 11,12 a 14 zanechali na povrchu mesiaca "zrkadla" ktore sluzia na meranie vzdialenosti mesiaca od zeme. Ak ma niekto dostatocne silny laser moze vyskusat https://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_Laser_Ranging_experiment
Cela tato stranka je profesionalny trolling a nic viac. Clovek sa sice nasmeje ale pevne verim ze autor to mysli ako recesiu. Ak nie, je na case aby autor vyhladal odbornu pomoc.

Re: :)))

(Ja, 18. 1. 2016 11:36)

Oprav: Boli to misie Apollo 11, 14 a 15

Největčí?

(Kamil S. , 16. 12. 2015 18:45)

To je jako co? Umístin, to je jako co? Domění, to je jako co? Nevěřím, že tam ušáci byli, ale toho češtináře, co tenhle paskvil napsal, bych vypráskal bičem!!!

video neexistuje

(Tsignotschka, 9. 12. 2014 7:47)

:(

Radiace Val Allenových pásů

(Petr, 8. 4. 2013 20:18)

http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?f=610&t=605968&st=0&sk=t&sd=a&start=420

Je to slušně posáno. USA nemohli letět na měsíc, protože Apollo mělo pouze ochranný kryt 3mm hliníkového plechu, který stíní pouze záření Beta. Ve vesmíru je celé spektrum a Gama stíní pouze olovo, což by raketa neunesla. Při RTG plic je obsluha při mini záření chráněna olověnou stěnou. Ve Van Allenových pásech je záření několik tisíckrát silnější !!!!

Re: Radiace Val Allenových pásů

(Stoura, 15. 4. 2013 10:34)

Pokud je podle Vás gama záření kolem Země tak smrtící, tak jste si pro sebe právě vyvrátil existenci lidí na ISS, raketoplánu a pilotovaných kosmických letů vůbec. Částice gama záření nemají elektrický náboj. Nejsou proto nijak ovlivněny Van Allenovými pásy (gama záření v nich není ani větší ani menší než jinde kolem Země).

Osobně bych ale odhadoval, že lidé na oběžné dráze létají a něco je špatně ve Vašem argumentu.

Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(Petr, 22. 9. 2013 22:06)

Val Allenovy pásy začínají ve výšce 1200 km nad povrchem Země. Astronauti jsou max. ve výšce 500 km a již tak mají problémy s viděním. O obrovském záření v pásech veděli Rusové již při prvním vypuštění sondy a tak se nepokoušeli letět někam výš. Dokonce sondy při prolétávání těmito pásy vypínají elektoniku, aby nedošlo k problémům. To jsou dávno zveřejněná fakta. Kdyby tenkráte měli obleky proti radiaci ( a před několika měsíci zveřejněná info, že prozatím let lidí na Mars nelze z důvodů radiace uskutečnit ), určitě by je použili ve zdokonalené formě ve Fukušimě. Ale oni nic takového nemají. To je divné, že?

Re: Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(Stoura, 12. 10. 2013 22:07)

Můj předchozí příspěvek kritizoval argument o záření gama. Tohle záření je přibližně stejné nad radiačními pásy, pod nimi i v nich. Gama záření je neutrální, takže na něj nemá magnetické pole vliv. Pásy jsou formovánu magnetickým polem. Pokud by zrovna tohle záření bylo tak nebezpečné, nemohly by existovat žádné lety do kosmu.

Co se týče srovnání s cestou na Mars: Problém je v délce cesty. Zatímco desetidenní cesta na Měsíc znamená ozáření na úrovni pětiny bezpečnostní normy, tak 50x delší cesta na Mars znamená při stejné intenzitě ozáření na desetinásobku téže normy. Norma je s rezervou stanovena tak, aby pod ní bylo prakticky nezjistitelné riziko rakoviny. Její desetinásobek ale znamená s vysokou pravděpodobností nemoc z ozáření.

Re: Re: Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(ariko, 28. 4. 2014 19:56)

Pane šťouro, jaká norma platí pro vesmír? To je nějaký příkaz pro okolní vesmír, aby nezářil na Zemi? Jste nějaký divný.

Re: Re: Re: Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(Stoura, 16. 5. 2014 10:06)

Norma neplatí pro Vesmír jako takový, ale pro lidi, kteří pracují v prostředí s radiací.
Ta norma stanoví, že člověk by neměl během 3 let dostat dohromady dávku větší, než 50 miliSievert. To je zhruba jedna setina smrtelné dávky, nebo jedna desetina dávky, která už způsobí zdravotní problémy. A je to také zhruba desetinásobek toho, co nachytáme za ony tři roky normálně na Zemi od Vesmíru, Země, lékařských přístrojů, jaderných testů a dalších zdrojů.

Ve Vesmíru, mimo dosah radiačních pásů, se uvnitř kabiny stíněné několika milimetry hliníku pohybuje průměrná denní dávka někde kolem půl miliSievertu (při sluneční erupci, která by se trefila přímo do té lodi, by to samozřejmě bylo mnohonásobně víc).

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(Petr, 25. 5. 2014 7:14)

Hliník stíní jen část radiačního spektra a to je ve vesmíru velice široké. Proč Rusko nikdy nechtělo toho riskovat a USA údajně letěla ne Měsíc? Z dnešního pohledu by tak složitou misi asi schopni dokončit s úspěchem nebyly USA schopny. Co se týká hvězd ve vesmíru, na žádné fotce není ani jedna a přitom teď v dokumentu na Zoom mluvil jeden astronaut, že lze vše je nádherně vidět a také fotil. Hvězdy vyfotím ze Země, z Měsíce by to muselo jít také ale " záhadně " jim to nešlo................... A také se těmto otázkám záměrně vyhýbali.

Re: Hvězdy a Měsíc

(S, 25. 5. 2014 8:46)

Co se týče hvězd na Měsíci:
1. Není pravda, že na žádné fotce nejsou. Na fotkách z UV dalekohledu jsou.
2. Pokud za "hvězdy" budete považocat i planety, tak na několika fotkách je Venuše a na několika Země.
3. Pokud fotíte hvězdy a Měsíc, zkuste si obojí najednou vyfotit z ruky tak, aby Měsíc nebyl přesvětlený a hvězdy nebyly máznuté.
Nastavte si foťák jako to měly Haselblady Apolla: ISO 100 (měli 80, ale to dneska obvykle nejde nastavit), clonu někde mezi f/5,6 a f/ 11, ohniskovou vzdálenost zhruba rovnou velikosti čipu a čas setinu až dvousetinu sekundy.
Kolik takhle vyfotíte hvězd?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(s, 25. 5. 2014 8:56)

Hliník stíní různě různé druhy i různé energie záření. To je pravda. Proto jsem také psal celkovou hodnotu. Především jsem ale odpovídal na dotaz, jak je to s tou normou.

Co se týče složitosti: dneska všechny manévry zvládají i automatické sondy.
I tenkrát Rusové provedli pokusný oblet Měsíce automatickým Sojuzem a měli prakticky před dokončením vývoj měsíční rakety. Přistávací modul mají dodnes v muzeu. Koneckonců: Armstrongovi tenkrát málem spadla na hlavu (spadla o 1000 km vedle, když seděl v kabině na Měsíci) ruská automatická sonda, která měla přivézt vzorky z Měsíce o několik hodin dřív než on.

Problémem je, že dneska na program, kde jeden let by stál řádově miliardy dolarů, nechce nikdo dát peníze.


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(Petr, 6. 7. 2014 11:05)

Je zjištěno už dávno, že hliník stíní pouze záření Beta a nikoli tvrdé Gama záření. Už těch nesmyslů nechejte. Na RTG stojí za kusem olova a i tak mají strach. Ve vesmíru to lítá odevšad a s tím nic nikdo nenadělá. Ani v Černobylu, ani ve Fukušimě neměli účinný ochranný oblek proti radiaci a při cestě na měsíc ano? To asi budete mít v krvi něco po flámu.....

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(Stoura, 7. 7. 2014 16:05)

Pro mou argumentaci je úplně jedno, jak stíní hliník gama záření. Protože toto záření je stejné nad radiačními pásy i pod nimi. Radiační pásy ovlivňují jen nabité částie, ale gama záření je neutrální.

Pokud by tedy gama záření mělo být na Měsíci smrtící, musí být smrtící i například pro posázku ISS nebo posádky jicých kosmických lodí.
A naopak: pokud tohle záření přežijí lidé na nízké oběžné dráze, přežijí jej i lidé na Měsíci, pokud budou stejně chráněni.

Takže Máte jen dvě možnosti:
1. argumentem o smrtelnosti gama záření si pro sebe vyvracíte kosmické lety jako celek
2. nebo ten argument nijak nevyvrací ani kosmické lety, ale cestu na Měsíc.

Vyberte si. Kklidně i po fláímu.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Radiace Val Allenových pásů

(Petr, 8. 7. 2014 22:53)

To tedy netuším, proč by mělo být gama záření stejné pod i nad Allenovými pásy, když toto a jiné záření se šíří kosmem zcela volně a jedině v pásech se shlukují nebezpečná záření vlivem magnetismu Země. Jestliže ISS je právě v bezpečné výšce nad Zemí pod těmito pásy, netuším, jak jste na takovou pitomost přišel. To by tam asi nemohli být. Neexistuje spolehlivá ochrana před radiací dnes, tenkrát vůbec. Co řešíte nevím ale jsou to blbosti. Hliník na Apollu jako stínidlo je totální hovadina a chránila by je tak jedině proti komárům. Proti radiaci, a o tu snad jde, nikoliv. Proto cesta v kosmu pro lidi je dnes nemožná a byla vždy nemožná

Re: Radiace Val Allenových pásů (Petr, 8. 7. 2014 22:53)

(Stoura, 12. 7. 2014 8:48)

To, že netušíte, jak radiační pásy fungují, je z Vašich příspěvků zjevné. Jsem rád, že si to i sám přiznáváte.

Pokusím se to popsat po bodech.
Pokud Vám to nebude jasné, neváhejte se zeptat na bod, který se bude vzpírat Vašemu tušení.

1. Gama záření tvoří fotony o vysokých energiích. Fotony jsou elektricky neutrální. Gama záření tedy NEMÁ elektrický náboj.

2. Země má magnetické pole.

3. Magnetické pole ovlivňuje pouze dráhy ELEKTRICKY NABITÝCH částic.

4. I magnetické pole Země proto ovlivňuje jen dráhy částic, které MAJÍ elektrický náboj.

5. V radiačních pásech se proto shromažďují jen ELEKTRICKY NABITÉ částice.

6. Radiační pásy se skládají především z protonů (kladný náboj) a elektronů (záporný náboj). Jiných částic je tam poměrně málo.

7. Gama záření (které je ELEKTRICKY NEUTRÁLNÍ) prochází skrz oba pásy prakticky volně a beze změn.

8. Proto je kosmické gama záření naprosto stejně nebezpečné nad pásy i pod nimi

Až si tohle vysvětlíme, můžeme se podívat na problémy radiační ochrany.