Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj výzkum

Příspěvky

Zákony optiky nefungují?! Další lež tzv vědy odhalena!

28. 11. 2010

V dnešních dnech, kdy začíná být už poměrně velmi "tuhá" zima a chladno si ve svém pokoji přitápím elektrickými "kamny". Povšiml jsem si přitom zvláštního jevu, který odporuje tomu co nás učili o tzv. "optických zákonech" a lomu světla o vzduch. Když se podívám pozorně na elektrická "kamna" z boku v mé chladné místnosti, mohu vidět, jak stoupající "horký" vzduch "rozkmitává" obraz předmětů které se nacházejí za ními. Údajně podle tzv."vědy" a toho co nás učili na škole v tzv. "fyzice" je to způsobeno lomem světla v takto "rozkmitaném" horkém vzduchu, který stoupá "vzhůru" "ke stropu". Toto by i mohla být pravda. A toto ilustruje obraz 1: 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Můj výzkum | Komentářů: 32

VELKÉ NEBEZPEČÍ VE VODĚ!!! Vůdcové tam nahoře se nás snaží otrávit??!!!!

29. 9. 2009

Při prohlížení tzv. "fotografických map" na Internetu jsem si všimnul pozoruhodného jevu, který se vymyká běžným fyzikálním zákonům. Jedná se o fotografie lodí na nejrůznějších řekách a jezerech v české republice, které za sebou vypouštějí do vody cosi, co vypadá jako podivná bílá "pěna", která se po roptýlení na velkou plochu proměňuje v jakousi bílou "krupici", která pak pokrývá velké plochy jezer a rybníků. Tyto pěnové stopy za loděmi jsou mnohem delší než jaké by měly být kdyby se jednalo jen o obyčejnou rozvýřenou vodu způsobenou plující lodí. Často měří i několik desítek metrů a navíc se potom rozprostírají plošně po velké ploše.

Obrazek

 
Celý příspěvek | Rubrika: Můj výzkum | Komentářů: 48

Co vlastně dýcháme? Kdo drží ruku na kohoutech s kyslíkem?

14. 2. 2009

Teprve nedávno jsem objevil další z velkých Lží, kterými nás světová vláda snaží krmit, abychom podlehli jejich demagogii. Pravda je taková, že světová vláda už dávno rozhoduje o našem životě a každý obyvatel této planety je jí navždycky podřízený. Včera jsem si teprve uvědomil, že takzvaný "koloběh vzduchu v přírodě" je jenom další z promyšlených lží, které z nás mají udělat zaslepené slepé ovce v rukách světových světovládců!!!!!!! Ve škole nás učili, že tzv. "vzduch" prý vyrábí ze slunečního světla zelené rostliny. Jedná se prá o tzv. "Fotosyntézu," bez tohoto "Vzduchu" bychom nemohli dýchat a ani žít. Toto druhé tvrzení je nepochybně pravdivé. Stačí si zkusit zadržet dech a zjistíte, že bez dýchání kyslíku skutečně velmi dlouho nevydržíte. První tvrzení je však jenom další veliká demagigická lež zločinných svetovládců, kterou se mi naštěstí podařilo odhalit!!! Totiž

 
Celý příspěvek | Rubrika: Můj výzkum | Komentářů: 72