Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co vlastně dýcháme? Kdo drží ruku na kohoutech s kyslíkem?

14. 2. 2009

Teprve nedávno jsem objevil další z velkých Lží, kterými nás světová vláda snaží krmit, abychom podlehli jejich demagogii. Pravda je taková, že světová vláda už dávno rozhoduje o našem životě a každý obyvatel této planety je jí navždycky podřízený. Včera jsem si teprve uvědomil, že takzvaný "koloběh vzduchu v přírodě" je jenom další z promyšlených lží, které z nás mají udělat zaslepené slepé ovce v rukách světových světovládců!!!!!!! Ve škole nás učili, že tzv. "vzduch" prý vyrábí ze slunečního světla zelené rostliny. Jedná se prá o tzv. "Fotosyntézu," bez tohoto "Vzduchu" bychom nemohli dýchat a ani žít. Toto druhé tvrzení je nepochybně pravdivé. Stačí si zkusit zadržet dech a zjistíte, že bez dýchání kyslíku skutečně velmi dlouho nevydržíte. První tvrzení je však jenom další veliká demagigická lež zločinných svetovládců, kterou se mi naštěstí podařilo odhalit!!!

Totiž, uvědomil jsem si, že tkz. "Fotosyntéza", která má údajně vyrábět kyslík, který dýcháme je naprostý nesmysl! Ve škole nás učili, že kytky dýchají zelenými listy oxid uhelnatý a za pomoci slunčního světla v jejich zlených listech se z něho vytvář vzduch, který vydechují a u nás je to naopak, jenom že nepotřebujeme k tomuto ději slunční světlo! Celá nesmyslnost tohoto tvrzení vyjde najevo, když si uvědomíme, že kyslík potřebujeme k dýchání i v zimě! A to i v zimě, kdy je všude sníh a žádné zelené rostliny nejsou vidět!!!!!! Zelené listí ze stromů opadalo, veškerá tráva a keře jsou pod sněhem, a zelené jsou jenom jehličnaté stromy, pokud ovšem nejsou také z větší části pokryty sněhem a jak známo jehličnaté stromy vzduch jehličím dělat nedokážou!!!! A přesto stále žijeme a dýcháme!!! I v zimě!!!!

Obrazek

Kdo asi vyrábí vzduch v této zasněžené krajině? Žádné listy, žádné kře, všechno je pod sněhem!!!!! Pokud by skutečně vzduch vyráběly květiny světlem a z oxidu uhelnatého, jak mi to říkali ve škole, jak by se asi pod sníh dostal? A jak by se tam dostalo světlo? A jakto že se nám v zimně nedýchá hůře než v létě, když v létě je mnohem víc zeleně a i listy na stromech a víc světla a to znamená že by muselo být mnohem více vzduchu!!!! Pokud by to skutečně bylo tak, jak nám říkali ve škole, tak by v zimě nemohl být skoro žádný vzduch a pokud bychom vůbec neumřeli, tak by se nám muselo dýchat asi tak špatně jako na hoře maunt everestu kde už není skoro žádný vzduch. protože se drží při zemi. NIC z toho se ale neděje, že?!!!!!

Co to tedy znamená? Jediné - bláboly o tzv. "fotosyntéze" kterou rostliny varábějí vzduch a kyslík, který pak dýcháme jsou nesmysly, které se nám snaží světovlády vtloukat do hlav už od narození!!! Pravda je taková, že zásoby kyslíku, jsou vyráběny uměle, nejspíše ve velkých podzemních komplexech, nebo možná i v průmyslových továrnách, které jsou takto jenom maskovány a tento kyslík je pak tajně vypouštěn ven! Je to prostě jenom další lež, světovládci kteří drží ruku na kohoutcích se vzduchem nás všechny celé lidstvo mají v hrsti!!!! Představte si, že by se najdnou všechny jejich velké lži světa provalili a celosvětové lidstvo by se začalo proti světovládcům bouřit! Takovému světovládci pak stačí vydat příkaz příslušným spojencům v jednotlivých vládách, aby utáhli trochu kohoutek se vzduchem a znepokojený lid najednou zkrotne jako beránek!!!!!!!!

Dlouho jsem přemýšlel, jak asi vlády vypouští vzduch do přírody, aby to bylo nenápadné a všichni věřili tomu, že vzduch skutečně vyrábí rostliny. Právě včera ráno jsem si totiž všiml zvláštního jevu, který sice každý z nás už viděl, ale okázalá nadutost světovládci ovládané vědy a školství nás přinutila naučit se ho dokonale ignorovat a vytěsnit z mysli!!!!! Vlastně jsem si uvědomil, že jsem tento jev vídal už ode dávna ale nikdy mi nikdo nebyl schopen vysvětlit, co ho způsobuje a když jsem se na to zeptal, žádnou přesnou odpověď jsem nikdy nedostal! Určitě i vy jste už mnohokrát obzvláště ráno viděli jak z poklopů tzv. "kanalizace" stoupá nějaký "dým"! Samozřejmě že pro tento jev je jen jedno jediné a scela zamozřejmé vysvětlení! Až jsem se divil, že jsem si to uvědomil až dnes! Vláda a její otroci totiž tzv. "kanalizací" rozvádí do měst vzduch a ten je pak tzv. "poklopy" vypouštěn do vzduchu, kde ho spolu s kyslíkem dýcháme. Kyslík totiž obsahuje nejenom vzduch, ale i další plyny jako například oxid, dusík, hélium a jiné tzv. "vzácné" plyny. Ty jsou samozřejmě také v oněch obřích komplexech nepochybně do kyslíku přidávány, aby se tak ještě více zamlžil skutečný původ tohoto vzduchu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kde vyrábí vzduch

(Markéta, 18. 2. 2014 10:50)

Velice mě zaujal Váš článek. Sám se zabývám výrobou vzduchu již několik let. Objevil jsem největší továrnu vzduchu právě zde v České republice. Největší ukrývaná továrna je v podzemí Bohnic. Doporučuji tuto oblast řádně prozkoumat!

Re: kde vyrábí vzduch

(Deratizátor, 29. 8. 2015 20:01)

To nejde, tam hlídá u vchodu Napoleon a Galigula. Ti by ho nepustili dovnitř :oD

Re: kde vyrábí vzduch

(Milda, 14. 8. 2019 20:42)

Odkud myslíte, že autor píše ty články?!
Už dávno tam je!

autor článku je čůrák

(omg, 20. 9. 2016 3:03)

s tak to prostě je :DDDDDDDDDDDD směju se tomu jak můžou být lidi vynalézaví degeni. vůbec se tu nedalo před pěti tisíci lety bez kanálů dýchat, mentální hlavo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ne, chápu. je to recese, nejsem tupec a ty doufám taky nejsi krypl

Re: autor článku je čůrák

(Milda, 14. 8. 2019 20:35)

Doufat je krásné, ale nevystačí to nadlouho....

To jsem netušil, že ve cvokhausu je k dispozici internet!!

(Milda, 14. 8. 2019 20:32)

To je objev na Nobelovu cenu!!! A kdo a jak vyráběl a pouštěl kyslík do atmosféry třeba před 4, 5 a více tisíci lety?!

Blood insistence design

(Atoifsbits, 8. 10. 2018 22:12)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-pas-cher-neuf/

Polokoule

(Kilosek, 28. 7. 2018 23:40)

Nojo ale planeta má polokoule - na severu zima a na jihu leto.

Tleskám!!!

(Mómos, 23. 2. 2018 15:23)

Konečně někdo, kdo prohlédl další podvod světových vlád! Dej tuto pravdu na vědomí, vyřvi ji do světa, ať všichni ví, že tebe neumlčí!!! Nevšímej si vzhledu stránek, ignoruj reklamní banery jakožto symboly útlaku, konfrontuj ty takzvané "vědce" i nejdůležitější světové politiky! Nenech se zastrašit! Budu v tebe věřit!

Veritas vincit!

To je ale idiotský článek...

(Radek, 16. 7. 2017 8:56)

Tak toto psal buď naprostý idiot a nevzdělanec, nebo si je autor střílí z lidí...
Tolik nesmyslů a lží v jednom článku by nedal do hromady ani Putinův trol...

Doporučuji autorovy zopakovat si látku základní školy (pokud ji teda někdy studoval) a to včetně gramatiky.

Re: To je ale idiotský článek...

(stefan, 28. 1. 2018 11:53)

Súhlasím s vami, že článok je nabitý nezmyslami, ale čo sa týka gramatiky... "autorovy" sa píše s "i" - a nie "y.

XEvil will crash worldwide internet

(MashaNix, 13. 12. 2017 9:42)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Větší kravinu nevymyslíš

(Chochi, 21. 5. 2016 8:19)

A taky si uvědomte že zima (sníh) není na celé planetě. Už jste někdy byl třeba v tropických zemích? Zřejmě ne, protože by jste nikdy nenapsal tento článek...

Větší kravinu nevymyslíš

(Chochi, 21. 5. 2016 8:16)

Jo pane, kam na to Chodíte a co plankton v oceánech? Ten vyrábí největší množství kyslíku, neškodilo by kdyby jste si přečetl nějakou vědeckou knížku třeba o našich oceánech....

Já, Já, jen Já

(Starej Gauč, 2. 10. 2015 8:26)

To už snad dneska ví každé malé dítě! Kyslík si vyrábím dnes už i já, mám na chatě ve sklepě menší výrobničku. Postupuji přesně, jak tady popisujete. Vyrobím kyslík, pak do něj narvu vzduch a další tzv. "vzácné plyny". Hlavně v zimě je to dobré na přilepšenou, dřív jsme se přes zimu krapet přidušovali.

Tzv. Odhalení

(Jurošport, 4. 6. 2014 19:03)

Lidi, to nikdo nevidí že autor všech článků na teto stránce píše zamerne nesmysly aby se pak pobavil na reakcích lidi? ;-)

Někdo s takovou slovní zásobou jakou má autor přece nemůže tohle myslet vážně :-)

Re: Tzv. Odhalení

(Wolfenberg, 8. 2. 2015 13:10)

Jakou slovní zásobou? Co to furt všichni melete o slovní zásobě? Ikdyby psal ty chyby záměrně (o bludech ani nemluvím), tak jeho slovní zásoba neni žádnej zázrak, spíš podprůměr...

Co vlastně dýcháme

(David, 5. 8. 2014 10:31)

Já mám naštěstí doma nějakou zeleň, která pokrývá mou osobní spotřebu kyslíku. Takže až si světovládci budou chtít zavřít kohoutky, já budu vesele dýchat dál... :D :D :D

Uznání

(Leo, 28. 2. 2014 16:44)

V mnohém se mi líbí úvahy a bezchybné dedukce autora, rád bych, aby tuhle věc dostal do povědomí více občanů - možná by se povedlo třeba i jednu továrnu odtajnit!!!! Autore, nevzdávej to, přisluhovači budou vždycky prskat, nadávat a zesměšňovat, ale pravdu neumlčí.

Tak takhle to je!!!!

(Budoucí maturant, 19. 1. 2014 13:25)

Mno.....tak já se tady složitě učím principy fotosyntézy a vy mi řeknete, že je to blbost...... To abych informovala příslušné orgány, že nás na škole učí nepravdy..... Protože v zimě jsou kytičky pod sněhem!!!! (P.S. Díky za pobavení, dlouho jsem se takhle nezasmála :D :D :D )