Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROČ ZEDNÁŘI MANIPULUJÍ VÝSLEDKY TZV. "A-Z-KVÍZU!!!!!"


 

 

Rád se dívám v televizi na tzv. "soutěžní pořady" a jiné "soutěže" ve znalostech protože, tím rozvíjím svoje intelektuální schopnosti a bystrost a vědomosti. ASPOŇ JSEM SI TO DLOUHOU DOBU MYSLEL TAK JAKO MOŽNÁ I VY!!!! Mezi moje nejoblíbenějším pořadem byl tzv. A-Z Kvíz" který modeuje ALEŠ ZBOŘIL a EVA MACHOURKOVÁ! Už delší dobu se mi, ale nezdály některé odpovědi a PRAKTIKY které tito dva tzv. "moderátoři" používají proti soutěžícím, aby nevyhráli nebo aby vyhrál jejich "oblíbenec!"
 To co se děje poslední dobou mě už ale vážně nenecháv chladným protože oba "moderátoři" MANIPULUJÍ vysledkami soutěží tak, aby měli VŠE POD KONTROLOU!!!! Hlavně nejvíc to dělá pan ALEŠ ZBOŘIL - chcete důkaz?! Když někdo odpoví "PO LIMITU" pan ALEŠ ZBOŘIL řekne něco jako: bohužel toto bylo po limitu musím dát možnost druhému soupeři! A ten pak zopakuje to co řekl ten první soupeř a JEMU DÁ PAN ALEŠ ZBOŘIL BOD ŽE SPRÁVNĚ ODPOVĚDĚL PŘITOM TO ŘEKL UŽ PŘETÍM TEN PRVNÍ JENOM TZV. "PO LIMITU!!!!!!!!!!"
 To to se dělo dlouho a opakovaně a já jsem si toho už dlou všímal, že se to děje dlouhodobě a nerozuměl jsem, proč to tak je! Vždyť, kdyby odpověděl první soupeř tzv."po limitu", měl by PAN ZBOŘIL nebo EVA MACHOURKOVÁ správně říct něco jako: odpověděl jste po limitu A DOST! Ale on tořekne jako by říkal: Je to správně ale je po limitu, ať to řekne ten druhý!!!!!! On to tak přímo neřekne, ale říká to tak aby to ten druhý pochoipil že to bylo správně apak to zopakoval a dostla "bod"!!!
Dlouho jsem netušil, že se taková věc děje a hlavně by mě ani "nenapadlo" PROČ se to tak děje! Až teď jsem si uvědomil PROČ se to tak děje když jsem se dověděl, že paní EVA MACHOURKOVÁ se ve skutečnposti jmenuje EVA BRETTSCHNEIDEROVÁ!!!!! Což je židovské jméno a navíc se tak jmenoval tzv."TAJNÝ POLICISTA" z filmu ŠVEJK který napsal a natočil Jaroslav Hašek, který byl KOMUNISTA V RUSKU A BOJOVAL V RUDÉ ARMÁD2!!!!
Začal jsem párat a dověděl jsem se od TAJNÉHO ZDROJE že ALEŠ ZBOŘIL I EVA MACHOURKOVÁ (VE SKUTEČNOSTI BRETTSHCNEIDEROVÁ! jsou členy ZEDNÁŘSkĚ LÓŽE kterými členy jsou i skoro všichni v BRNĚNSKÉ TELEVIZI ČT2!!! Aleš zbořil má Zednářské TAJNÉ JMÉNO: HÁDANKÁŘ a zednářské číslo 4578/45 a EVA BRETTSCHNEIDEROVÁ má tajné jméno ISSABELLA ale říká si MACHOURKOVÁ, aby nebylo ponat že je ŽIDOZEDNÁŘKA!!! a má číslo 4561/41. To mi sdělil můj TAJNÝ ZDROJ který tomu rozumí a pohybuje se dlouhou dobu se pohybuje kolem ZEDNÁŘSKÉ LÓŽE V ČESKÉ TELEVIZI V BRNĚ jeho jménu nemůžu nikomu říct protože by ho jinak odhalili, ale má ZÁKULISNÍ INFORMACE protože pracoval V ČESKÉ TELEVIZI V BRNĚ!!!!
 PRoto manipulují výsledky tak aby VYHRÁVALY TY HORŠÍ SOUPEŘI a LID BYL TAK OBLBOVÁN že kdo ví míň ten jelepší a vyhraje a snaží se takŽIDOZEDNÁŘI PRACOVAT NA SVÉM TAJNÉM PLÁNU aby lidi byli méně chytří a míň věděli a byli SNADNĚJI OVLADATELNÍ!!! proto chtějí to vypadlo že kdo je chytřejší je hlupější a naopak! NENECHTE SE PROTO ZMÁS!!! Já sám se budu na tzv. "A-Z KVíz" dívat i nadále, ale budu si dávat POZOR na PODOBNÉ MANIPULACE A NENECHÁM SE ZMÁST!!!! Dělejte to taky tak!!!!!!! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gramatika

(Honza, 16. 2. 2014 12:42)

Taky by bylo dobré si po sobě článek ALESPOŇ JEDNOU přečíst. Je plný gramatických chyb. Chybějící čárky, písmena, zkomolená slova a nesmyslné formulace.

Re: gramatika

(Milda, 14. 8. 2019 21:37)

Ať to po sobě raději nečte, nebo nadělá chyby i tam, kde ještě nebyly. Inteligence těhle židobijců může konkurovat tak ovádu.

kdyby hloupost kvetla, tak jsi samé poupě

(milda, 14. 8. 2019 18:12)

Než plácneš takové zhlouplosti, nechceš si přečíst životopis paní Machourkové rozené Brettscheidrové?!
To je, panečku, konspirace, že po svatbě většina žen přebere jméno svého manžela, že?! Ale dobře za článek = aspoň se může každý přesvědčit, co za IQ mají tihle konspirátoři a židobijci

Obřýska

(Myrek, 26. 7. 2019 11:44)

Děkujy za periferní článek, je objektivovaný a mělo by bít více takových rubikonů, kde se lidé vijadřují zcela svobodně. Zbořil je ne jenom iluminát, ale i žit a myslím, že má i obřýsku. A ta by se měla zakázat, protože spůsubuje psychometrické problémy. Mimochodem, autor článku ji má zřejmě také ...

XEvil 4.0 breaks captchas of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(LatonyaMef, 26. 3. 2018 12:17)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

BEST software for captcha breaking!

(MashaNix, 13. 12. 2017 10:45)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

illuminati

( pan Edmundo Anacleto, 25. 11. 2017 0:57)

Chtěli jste bohatství, vliv, sílu & slávu přijít a být členem tohoto skvělého illuminati, pomůžeme vám získat vše, co jste kdy chtěli v životě, aby byl váš, můžete mě kontaktovat na telefonním čísle +2348159768201 můžete mi také zaslat e-mailem na edmundoanacleto@gmail.com

Jsem pan Edmundo Anacleto

Z hovna bič

(Mates, 12. 8. 2017 12:42)

No to je sračka

Probůh...

(Beny, 10. 2. 2016 23:28)

to se skoro nedá číst, nechcete si nejdřív opravit ty desítky chyb, než něco prsknete na web?

Re: Probůh...

(Vosiz, 12. 8. 2017 1:09)

Přezně, tak chybi sou, hrozné. Tose nedá čízt. I co do obsahu. Fšecko prosťe. Od kud, to se to bere.

Snůška blbostí

(Jan Duna, 21. 6. 2016 12:49)

Větší blbost jsem ještě nečetl, a to jsem ani nedočetl do konce

Pss

(Zednář, 4. 5. 2016 18:13)

Přidej se k nám a máš zaručenou výhru .

A-Z kvíz

(Richard, 11. 4. 2016 17:57)

Ty seš debil, viď ?

A-Z kvíz

(Richard, 11. 4. 2016 17:56)

Ty seš debil, viď ?

to je teda.

(karel Budulínek, 4. 3. 2016 11:26)

víte, o tajných společenstvích se ví hodně, že manipulují, že nám vytváří nemoci, pocit neštěstí, načež skončíme díky paranoie v blázinci. Tahle cesta viz Váš článek, se mi jeví jako nejexpresnější jízdenka do těchto luhů a hájů, nebo spíše letenka. Doporučuji hledat racionální příklady, jak se nenápadně dostávat lidem do mozku a ovládat jejich počínání, ale s AZ qízem si musíte sám dát za pravdu, že jste na jiné lodi, než jste si doposud myslel. Skutečně je těch praktik mnoho a více atraktivní, které na Vaši stranu obrátí více pozornosti čtenářů.

Shánim

(Martin , 12. 2. 2016 11:18)

Už dlouho hledam nějakyho zednáře aby mi vyzdil příčku v baráku....asi spíš Zbořila než Machourkovou , vypadá že tomu rozumí....máte kontakt na tu zednickou lóži v brněnský televizi , že bych se s nim dohodl ?

DEKUJU

(Riddleman, 8. 2. 2016 11:45)

DĚKUJU ZA SKVĚLÍ ČLÁNEK! OPRAVDU MI ODEVŘEL OČI.

Re: DEKUJU

(Sergej, 8. 2. 2016 11:48)

Veěřte že mě taky. U AZ kvizu mám ten pocyt uš dlouho. Aleš Zbořil je hnusnej zednář a určiťe to taki bude žit.

Re: DEKUJU

(Blaha, 11. 2. 2016 18:09)

Skutečné výmysly a konstrukce. Mìsto Tv se dívejte z okna

:D

(Capalek, 11. 2. 2016 7:25)

Ty vole ty ses magor :D


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »