Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře k mému článku o MANIPULACI TZV."AZ-KVÍZU"

18. 10. 2012

Když jsem napsal a zveřejnil minulou sobotu článek o tom, jak zednáři MANIPULUJÍ "soutěží" "AZ-KVÍZ", objevilo se pod ním hodně "komentářů", takže je vidět že toto téma ZEDNÁŘSKÉ MANIPULACE mnoho lidí nenechává chladnými. Některé z "komentářů" mě dokonce přinutili k zamyšlení se hlouběji nad některými věcmi, které jsem třeba i podvědomně vnímal dříve,ale až teď jsem si je plně uvědomil, když mě na to "komentář" upozornil. Jiné "komentáře" musím uvést na pravou míru a vysvětlit.

Taky jsem "opravil" některé chybné překlepy, které jsem udělal když jsem psal článek, protože jsem ho chtěl rychle napsat, když jsem se od svého TAJNÉHO ZDROJE dověděl o ZEDNÁŘSKÉ LÓŽI V BRNĚNSKÉ TELEVIZI a udělal jsem tam nějaké překlepy jak jsem rychle psal. Tak jsem je opravil.

 

Jeden "komentář" píše: "že zednáři mezi sebou nemají ženy, je to skvělý článek. LOL." Děkuju za pochvalu ale všimnul jsem si kdo je jako "komentář" podepsaný - je tam jméno "Isabella"!!! To je ŽENSKÉ JMÉNO!!! Jak by mohl NĚKDO, kdo se jmenuje "Isabella" vědět že ZEDNÁŘI mezi sebou ženy NEMAJÍ!!!! Bu´d je komentář"Isabella" ZEDNÁŘKA a TAK TO ZNAMENÁ ŽE ZEDNÁŘI MAJÍ MEZI SEBOU ŽENY!!! Nebo "komentář Isabella" NENÍ ZEDNÁŘKA, tak jak může VĚDĚT že ZEDNÁŘI MEZI SEBOU ŽENY NEMAJÍ???!!! NAVÍC!!!! "Isabella" je hodně podobné jméno jako "ISSABELLA" což je TAJNÉ ZEDNÁŘSKÉ JM0NO EVY BRETTSCHNEIDEROVÉ!!!!! JENOM NÁHODA???????

Další "komentář" je: "Koukám, jak rozumíte tomu, co bylo a je svobodné zednářství... vůbec nemáte ponětí, o co u nich jde :D větší blbost jsem dlouho nečetla :D" to je další DUKAZ ŽE ZEDNÁŘI MEZI SEBOU ŽENY MAJÍ protože píše "nečetla" a to znamená že je ŽENA a PODŘEKLA SE že VÍ HODNĚ O "SVOBODNÉM" ZEDNÁŘSTVÍ - Takže to taky znamená, že ZEDNÁŘI mají mezi sebou ŽENY!!!!

Jeden "omentář"LŽE: "Kdyby jste nevěděli, kdo byl ten tajný zdroj, tak to jsme byl já. Nedošlo mi, že to bude někdo brát vážně. Chudák..." TOTO NENÍ PRAVDA!!!! Mluvil jsem se svým tajným zdrojem a on mi potvrdil že NENÍ ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ" NA TÉTO MOJÍ STRÁNCE TAKŽE JE TO LEŽ!!!!

DALŠÍ KOMENTÁŘ JE TAKY LHÁŘ!!!!! "Zrovna jsem mluvil s rodiči autora tohot článku a matka říkala otci:"Měl jsi tehdy pravdu, měla jsem jít radši na potrat než se dožít toho jak se to naše hovado ztrapní na veřejnosti. ""TOTO TAKY NENÍ PRAVDA PROTOŽE M"J OTEC UŽ NEŽIJE PROTOŽE SE STAL OBÉTÍ KOMUNISTICKÉHO SPIKNUTÍ PROTI NĚMU A NAŠÍ RODINÉ A TOTO KOMUNISTICKÁ ZLOBA ZA JEHO SVOBODNÉ MYŠLENÍ HO DOSTIHLA I PO ROCE 1989!!!! NAVÍc tento "komentář" má jméno "Jew Mason," Což anglicky znamená JEW=ŽID a MASON=ZEDNÁŘ!!!! Nemusí být člověk génius aby pochopil o co se jedná!!!!

další "komentář" je: "Vždy jsem měl pocit, že ve vědomostní soutěži vyhraje ten chytřejší. Není důležité, jestli je to Adam nebo Pavel. Důležité je že vítěz je LEPŠÍ a CHYTŘEJŠÍ. I kdyby celá ta scifiomáčka kolem nebyla jen blábol. Hlavní argument značně kolísá, neboť jediný názor který si lze na základě jakékoliv této hry udělat je: Byl lepší a vyhrál, být lepší je tedy dobré! Autore, toto jsi nezvládl." Tomu nerozumím protože jak jsem v článku napsal VYHRAJE TEN HLOUPĚJŠÍ!!! TUDÍŽ člověk v televizi vidí že někdo je hloupý a vyjraje a třeba hlavně DĚTI pak budou vyrůstat a budou PODVÉDOMNĚ se snažit být jako ten co VYHRÁL = TEN HLOUPĚJŠÍ!!! Celé je to hra o OBLBOVÁNÍ LIDSTVA aby bylo jako tupé "stádo" a moc nemyslelo. Navíc tento "komentář" se jmenuje "Fallen angel" což anglicky znamená FALLEN=SPADLÝ ANGEL=ANDĚL což se česky říká PADLÝ ANDĚL a znamená to LUCIFER který byl ANDĚL a SPADL z nebe a pak VLÁDL PEKLU jako SATAN a ZEDNÁŘI POŘÁDAJÍ SATANISTICKÉ RITUÁLY a UCTÍVAJÍ SATANA!!! ALe může to být jen náhoda ten "komentář" ale je zajímavé, že zmiňuje jména "ADAM NEBO PAVEL" většinou se říká "PETR NEBO PAVEL" ale "komentář Fallen angel" napsal "ADAM" což byl podle bible první člověk na světě a je zajímavé, že "moderátorka" Eva BRETTSCHNEIDEROVÁ se jmenuje "EVA" což byl podle bible taky první člověk na světě!!! Může to být jenom náhoda ale je to zajímavé proč to napsal!!!

Další "komentář" je: "že je možná skutečnost ještě rafinovanější. Co když je váš tajný zdroj ve skutečnosti členem zednářské lóže a pokouší se s vámi manipulovat? Co když vám záměrně poskytl lživé informace o brněnské redakci, abyste se zde zesměšnil a lid již poté nevěřil serióznějším článkům o zednářích?" Nad tím jsem se zamyslel ale NENÍ to tak! Protože můlj TAJNÝ ZDROJ dobře a dlopuho znám a vím že ho JAKO MĚ TAKY ZEDNÁŘI A "TI NAHOŘE" (tzv."VLÁDCI") PERZEKUJÍ STEJNĚ JAKO MĚ!!! Tak by si nevymýšlel a můžu mu v tom věřit! NAVÍC PROČ by potom jinak PAN ALEŠ ZBOŘIL a PANÍ EVA BRETTSCHNEIDEROVÁ MANIPULOVALI "HROU" a VÝSLEDKY "A-Z KVÍZU??????????????"

Další "komentář" je: "EVA BRETTSCHNEIDEROVÁ se vdala a vzala si MACHOURKA, debile." To je možné!!! ALE PROČ SE POTŘEBOVALA SCHOVÁVAT ZA NOVÉ JMÉNO!!!! To je ZNÁMÝ TRIK ŽIDOZEDNÁŘEK, že si mají svatby aby se jim změnilo příjmení!!!!!

Další "komentář" je: "Ano, a generální ředitel Dvořák má zednářské jméno Bohdalka a má číslo 111 50, Emma Smetana pak vůbec není Smetana, má židozednářské jméno Smetánka a má zednářské číslo 902 10 !!!!!!!!! Mám tajné zdroje, věřte mi a nenechte se obelhávat, protože židozednáři ovládají geniální nejsledovanější pořad AZ kvíz a pomocí něho manipulují celou zeměkoulí !!!!!!!!!!!!!!"
O tomto nemám žádné informace ale připadá mi to jako by si "komentář" dělal jenom legraci.

ZAJÍMAVÝ "komentář" píše ze SLOVENSKA: "však hracie pole je trojuholník a ten mozu len slobodomurari pouzivat. A ludia si na ten trojuholnik zvyknu, dostane sa im do hlavy a potom zacnu uctievat Bafometa." To je věc kterou jsem si PŘEDTÍM NEUVĚDOMIL!!!! ALE JE TO PRAVDA!!! TZV."HRACÍ POLE" "AZ-KVÍZU" má TVAR TROJúHELNÍKU, COŽ JE TOTÉŽ JAKO PYRAMIDA COŽ JE HLAVNÍ ZEDNÁŘSKÝ TAJNÝ SYMBOL A JE I NA PENĚZÍCH V USA!!!! Navíc DALŠÍ DůKAZ - PŘED TÍM NEŽ BYL "AZ-KVÍZ" tak BRNĚNSKÁ TELEVIZE VYSÍLALA "SOUTĚŽ PYRAMIDA!!!!!!! "Tam byli lidi poskládání do "pyramidy" tak, aby si zvyknuli na ZEDNÁŘSKÉ USPOŘÁDÁNÍ a POSLOUCHALI pro PENÍZE jako OVCE!!!! V Této oblasti budu muset ještě více prozkoumat, protože je HODNĚ PRAVDĚPODOBNÉ že ZEDNÁŘSKÁ MANIPULACE bude i ve více dalších pořadech BRNĚNSKÉ TELEVIZE!!!

další "komentíř" se mě ptá: "Prosim pekne jake dalsi filmy natocil pan Jaroslav Hasek?" Natočil dva filmy o ŠVEJKOVI, které se odehrávají v první světové válce s panem Hrušínským a možná ještě nějaké, o filmy se moc nezajímám ale dávají je často v televizi, tak se na ně můžete podívat jestli mi nevěříte.

a na závěr "komentář" "Soudce" mi píše: "Vážený pane,

dejte si pozor, co zde píšete. Blížíte se na zcestí, které pro Vás může být velice nebezpečné. Vůbec se o 4578/45 a 4561/41 nestarejte! Tento článek zmizí do 24h., jinak to bude řešit 4298/40.

S pozdravem
4765/31"

TO JE myslím nejlepší ukázka toho JAK SE MĚ ZEDNÁŘI A JEJICH SPOLUPRACOVNÍCI "MOCIPÁNI" "TAM NAHO%RE" snaží VYHROŽOVAT A UMLČET MĚ!!! MILÝ PÁNI "VLADCOVÉ" JÁ JSEM NA VAŠE PERZEKUCE ZVYKLÝ A NENECHÁM SE ZASTRAŠIT!!!!! ČLÁNEK TU POŘÁD JE NA MOJÍ "STRÁNCE" A MUŽETE OVLÁDAT HODNĚ ALE INTERNET ZATÍM úPLNĚ OVLÁDAT NEDOKÁŽETE A HLAVNĚ NEDOKÁŽETE "ZOTROČIT" MNĚ!!!! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

corona virus is changing the world!

(Mariospoky, 27. 7. 2021 11:50)

Hello. And Bye.

I wanted to thank you.

(lightroomSak, 25. 7. 2021 14:50)

"https://adobe.com/" - Adobe Lightroom is the most wonted copy editing software inasmuch as photographers, with hundreds of thousands of effects and presets on tap on the internet.

You can download Lightroom from Adobe’s website.

"https://en.wikipedia.org/wiki/Adobe_Lightroom" - Adobe Lightroom presets help you to crop your photos in relate term past doing a lot of the work after you. You can simply essay minus a pre-defined effect, while keeping your original impression and reverting break to it at anytime.

You can use:
Lightroom Presets for Wedding Photography
Lightroom Presets for Baby and Family Photography
Lightroom Presets for Headshots
Lightroom Presets for Senior Portraits
Lightroom Presets for Landscape
Lightroom Presets for Nature Photography
Lightroom Presets for Food Photography
Lightroom Presets for Car Photography
Lightroom Presets for Real Estate
Lightroom Presets for Product and Fashion Photography

And a "https://mrlightroom.com/shop/textures/fine-art-texture-set3/" - Fine Art Texture SET3
for everyday shooting.

fazer bröd rågkusar

(fazer bröd rågkusar, 25. 7. 2021 1:18)


Thanks for some other magnificent post. The place else may anybody get that type of information in such a perfect way of writing? I have a presentation subsequent week, and I am at the look for such information. fazer bröd rågkusar clamg.prizsewoman.com/map21.php

looking for a sponsor

(LolaBiono, 20. 7. 2021 11:52)

<img src="https://i.imgur.com/ANxKI85.jpeg">
Good day! Looking for a sponsor. My profile on the search site:
https://datingforkings.club/ My Name: Alisa Lozavarova

Приветствую

(FOOTER7226, 20. 7. 2021 9:45)

Всем здравствуйте!!

Осмотреть всю линию подозрительного электропотребителя от аккумулятора до него самого. Процесс обустройства включает такие этапы. Включение и выключение фрикционной муфты а также ленточного тормоза главного привода осуществляется рукоятками 21 и 27 см. Проведение инструктажа по технике безопасности крайне важно в качестве меры по предотвращению создания на рабочем месте ситуаций представляющих опасность для здоровья работников и сохранности имущества работодателя. Когда все члены комиссии подпишут бумагу ставится печать компании и документ становится официальным. Подробнее об этой теме самый полезный сайт вот https://rifar-mos.ru/ .
Технико экономические показатели работы участка. Алмазный карандаш в ручке имеет микрометрическую подачу которая выполняется ручным вращением ручки. Кроме того контроллер следит за перегрузкой сетей плавно меняя при этом напряжение в системе позволяя экономить на оплате за электричество. Возможные конструкции фундаментов при разборке жилых и общественных зданий из бутового камня старинных зданий бетонные монолитные железобетонные из сборных блоков. Данный диапазон определен предельными характеристиками радиоэлементов.
Всем успехов!

New super offer!

(DavidWhona, 20. 7. 2021 0:10)

Hi
Best offer 2021 https://cutt.us/USj7C

Вернуть проиграные деньги в казино

(Advokatv5167, 19. 7. 2021 12:14)

Проиграли деньги в казино?
Мы поможем их вернуть! Обращайтесь.

https://inlnk.ru/bn9Ne

Larrynem

(Larrynem, 19. 7. 2021 1:19)


Hi there to every body, it's my first pay a quick visit of this blog; this webpage contains amazing and in fact excellent data in favor of visitors.

купить приемную трубу глушителя

(Andreiyxk, 18. 7. 2021 4:54)

Установка кессона при оборудовании скважины в Минске и области Кессон – это камера с люком, выполненная из пластика или из железобетона, используемая для защиты скважины от грунтовой воды, а также для удобства обслуживания насосной системы. Кроме того, установка кессона в Минске позволяет предотвратить загрязнение артезианской воды, так как дно скважины будет идеально герметичным.
Виды кессонов, стоимость монтажа В зависимости от материала, кессон может быть пластиковым или металлическим. Несмотря на то, что кессон для скважин из металла имеет большую цену, для обустройства скважины на воду кессонами в Минской области чаще выбирается пластик. Это можно объяснить тем, что пластиковые кессоны имеют больший срок службы.
Кроме того кессоны могут отличаться по размеру, стандартные габариты:
Высота – 1500 мм;
Диаметр корпуса– 1000 мм;
Диаметр горловины — не менее 650 мм;
Высота горловины кессона –500 мм;
При желании и, если позволяет высота, можно оборудовать кессон лестницей с внутренней стороны.
Этапы установки кессона
Важно знать не только, как правильно пробурить скважину для воды, но и то, как правильно устанавливать кессон. Первоначально, нужно выкопать яму вокруг основной обсадной трубы, ее диаметр должен быть больше емкости на 25-35 см. Важно не экономить на гидроизоляции, даже если это увеличит стоимость обустройства скважины с кессоном. Данный этап нужен для того чтобы продлить срок эксплуатации кессона. После оборудования ямы, конструкция опускается в землю и обрезается на нужной высоте.Стоит сказать, что полученную полую конструкцию можно использовать для установки насосного оборудования, помещения фильтров и прочих компонентов, поддерживающих нормальную работу водозаборной конструкции.
Преимущества наличия кессона
Скважина для воды на участке с кессоном имеет массу плюсов, среди которых такие:
Защита от грунтовой воды, сточной и канализационной;
Защита насосной системы и системы автоматики, благодаря тому, что обеспечивается полная герметизация;
Скважина лучше защищена от промерзания, это позволит сохранить оборудование в работоспособном состоянии дольше;
Вы получаете дополнительное место для хранения, этот факт приходится по душе в большей степени женщинам, к примеру, в камере можно выделить место для хранения консервации;К примеру, во время заказа услуги по бурению и оборудованию скважины на воду, вы можете заранее обсудить с подрядчиками вопрос об организации мини-погреба, оборудовать его стеллажами. Таким образом, кессон будет выполнять не только основную техническую функцию, но и станет дополнительным местом для хранения каких-либо продуктов.Лучшей компанией в Минске по бурению и обустройству скважин считается «БурАвтоГрупп», на сайте вы сможете ознакомиться с нашими работами, увидеть актуальный прайс и получить грамотную консультацию у специалиста.

Hello people

(ELMORE396, 12. 7. 2021 19:20)

What do you think about this url? https://vlt2800.ru/
I think it is nice!!!

https://vk.com/kupludom24

(BobbyRen, 11. 7. 2021 14:20)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

adjah anglosajon lejupejosa ktorzy meof

(Henisnat, 9. 7. 2021 20:44)

https://clck.ru/VvaES https://cutt.us/OevKl https://clck.ru/Vw5ek https://clck.ru/VvkGn - https://clck.ru/VvZdU https://qps.ru/qtu4c https://cutt.us/YBGYJ https://clck.ru/Vvrfu https://gee.su/4Sy5j https://gee.su/s5Ob6 - https://qps.ru/Ftv9G https://gee.su/4cil6 https://gee.su/64ZtP https://clck.ru/Vvs8T https://qps.ru/wbecD https://clck.ru/VvZQB - https://clck.ru/VwMn4 https://clck.ru/VvYbD https://clck.ru/VvaZK https://gee.su/bAVvkhttps://cutt.us/Ilzwv https://qps.ru/hmKdj https://gee.su/4oYkA https://cutt.us/VZnVN - https://clck.ru/VvQa8 https://qps.ru/01YF4 https://clck.ru/Vvb6y https://clck.ru/VvrWg https://gee.su/c2luR https://cutt.us/hauBo - https://qps.ru/qJraX https://cutt.us/PkxMe https://qps.ru/UDBvz https://qps.ru/m2HWJ https://gee.su/uJdfZ https://clck.ru/VvvkW - https://gee.su/tBnTc https://cutt.us/bJwik https://qps.ru/a4hxP https://cutt.us/AKCDz

Как отправить пользователю личное сообщение?

(LerraCobia, 9. 7. 2021 15:02)

Привет! Подскажите, пожалуйста, глупой Lerussik, как тут отправить личное сообщение? Очень надо! Спасибо
Hi! Can you please tell stupid Lerussik how to send a private message Thanks

stiiizy cbd

(RobertQuith, 9. 7. 2021 8:10)

Get the most out of your experience with a personalized all-access pass to everything local on events, music, restaurants, news and more. https://chopot.org/cbd-thc-pills/ Package includes: 4" Filter Combo 1 x Carbon Air Filter 1 x Changeable Velcro Pre-filter 2 x Elastic Ropes 1 x Silver Ducting 1 x Inline Fan 2 x Steel Hose Clamps. Разработчики описывают контент так: https://chopot.org/marys-medicinals-cbd-oil/ This doctor profile was extracted from the dataset publicized on Jun 11th, 2020 by the Centers for Medicare and Medicaid Services (CMS) and from the corresponded NPI record updated on Mar 2nd, 2017 on NPPES website. If you found out anything that is incorrect and want to change it, please follow this Update Data guide. canna-oil in pressure cooker "experiment" Your child's involvement in marijuana may have just been a passing curiosity, or it may be more than that. Before you react, you need to assess just what your child's level of involvement is with marijuana. https://chopot.org/cbd-for-constipation/

okiem oligarches provokation dokter lividity

(Henisnat, 9. 7. 2021 2:44)

https://gee.su/SgeOi https://clck.ru/VvdyY https://qps.ru/YPB3a https://clck.ru/Vx9bJ - https://clck.ru/VvVcm https://clck.ru/VvJLY https://clck.ru/VvPSV https://clck.ru/VvWrt https://cutt.us/fqYeP https://gee.su/gsCwF - https://qps.ru/9MfJt https://qps.ru/5xRkf https://clck.ru/VvKzT https://cutt.us/OeAsF https://gee.su/4Pv1e https://qps.ru/Cb3KQ - https://cutt.us/KuWDn https://qps.ru/mk9fs https://cutt.us/HmjSG https://gee.su/WvQIEhttps://gee.su/eiwoP https://gee.su/NeDlu https://gee.su/E3tRv https://gee.su/Si1Q2 - https://qps.ru/bPHKn https://cutt.us/tVjFS https://gee.su/EWnO4 https://gee.su/oKB4t https://clck.ru/Vvp3H https://qps.ru/nDdvm - https://qps.ru/nXcdf https://qps.ru/9m1qc https://clck.ru/VvkNU https://qps.ru/Beiz6 https://clck.ru/VvjSd https://clck.ru/VvWDD - https://clck.ru/VvTjt https://qps.ru/Z5OhQ https://qps.ru/7zMlS https://clck.ru/VwUHE

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3wlPWWx

(Swago, 8. 7. 2021 18:24)

Quality products and drugs only here

https://bit.ly/3rLBBis

lever untitled panduan rumbo quotidien

(Henisnat, 8. 7. 2021 17:55)

https://gee.su/XkPmO https://clck.ru/VvPyr https://clck.ru/Vvnso https://clck.ru/VvWX7 - https://gee.su/O4pxi https://clck.ru/Vvsxb https://gee.su/4yB5o https://qps.ru/F4Vls https://qps.ru/emuas https://clck.ru/VvGAe - https://qps.ru/V76SF https://clck.ru/VvEho https://clck.ru/VvSir https://gee.su/HJkFB https://qps.ru/MXWbf https://cutt.us/tXmHv - https://qps.ru/5WKfY https://gee.su/eKr8v https://gee.su/mL09F https://gee.su/EFgWAhttps://clck.ru/VveAN https://qps.ru/TfEU4 https://clck.ru/VvPm2 https://qps.ru/enm41 - https://cutt.us/zjPAa https://clck.ru/VvNMq https://gee.su/E2rJk https://gee.su/15QNa https://qps.ru/2KIQv https://gee.su/bz4Of - https://clck.ru/VvRTU https://qps.ru/DzGec https://gee.su/PIEKo https://cutt.us/NEnOC https://gee.su/KvoiT https://qps.ru/JONmb - https://clck.ru/VvXS5 https://gee.su/Gbg16 https://qps.ru/DjTlI https://gee.su/O3dG0

waage prospesneho gwiazde remarking prieto

(Henisnat, 8. 7. 2021 8:36)

https://qps.ru/sloc5 https://gee.su/wsF86 https://qps.ru/P6nSd https://cutt.us/HXvsx - https://qps.ru/RPrqt https://clck.ru/VvtYY https://cutt.us/lwlix https://clck.ru/VvsSF https://clck.ru/Vw7NE https://gee.su/lACsS - https://qps.ru/2iVRL https://cutt.us/WagmH https://gee.su/irCO7 https://qps.ru/iaOQP https://gee.su/9Idzg https://qps.ru/VCrtv - https://clck.ru/VvPCy https://cutt.us/YJnPp https://clck.ru/VvTzD https://gee.su/KpGjxhttps://gee.su/h5CQt https://qps.ru/ZYT2d https://clck.ru/VvEzC https://gee.su/5NY9s - https://clck.ru/VvYC8 https://cutt.us/nFZWC https://gee.su/2IlwW https://clck.ru/VvZrD https://clck.ru/VvM8B https://clck.ru/VvSSY - https://gee.su/wB0T1 https://gee.su/mMH04 https://gee.su/nmKiG https://clck.ru/VvVZp https://cutt.us/aBfJK https://qps.ru/bJi4P - https://qps.ru/WrOUv https://qps.ru/AtfJx https://cutt.us/moaSF https://cutt.us/oxlOy

Veronikachap No

(Veronikachap, 8. 7. 2021 7:44)

Error 523 origin is unreachable<>url]

Veronikachap Lol

(Veronikachap, 8. 7. 2021 7:28)

Error 523 origin is unreachable<>url]


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »